Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2012, 21:54   #2
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Mi się pomysł podoba, co wyraziłem dając punkty reputacji. I choć raczej nie zagram (mam ochotę na troszkę inne klimaty), to popieram wypowiedź autora rekrutacji na temat krytyki, jaka tutaj została zaprezentowana.
Jaki ma sens krytyka, która nic nie wnosi i ogranicza się do osobistych wycieczek. Niestety ostatnio w modzie jest takie wieszanie psów na każdym pomyśle, jaki pojawi się na forum (szczególnie nowych użytkowników). Do czego to ma prowadzić, nie bardzo wiem.

Cytat:
Napisał merill Zobacz post
LastInn to wrota wyobraźni, ale i ona ma swoje granice.
Wydaje mi się, że wyobraźnia ze swojej definicji nie ma granic, ale może to ja się mylę

Życzę powodzenia autorowi rekrutacji i znalezienia czterech graczy lubiących takie klimaty i przede wszystkim mających wyobraźnię.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline