Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2012, 01:16   #8
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Moje propozycje to:
- Amber - cały czas chodzi za mną ten system. Rozważam poprowadzenie, ale... sam nie wiem. Wolałbym mimo wszystko zagrać.
- DnD - Faerun, klasycznie do bólu, postacie z poziomu 1-3, zgrana drużyna awanturników i najmitów, fabuła prosta (nawet znaleźć, zabić i przynieść głowę potwora) bez zbędnych fajerwerków i gęstej sieci intryg;
- współczesny horror - systemowo (Kult, Cthulhu, Noctum) lub bez systemu, byle z pomysłem i mroczną intrygą.
- Dzikie Pola - szlachecko-awanturnicza przygoda z historią i polityką w dalekim, a nawet bardzo dalekim tle. Z przyjemnością z nutką grozy i mistycyzmu.

Cokolwiek z tego pod auspicjami solidnego MG.
Najchętniej krótkie posty i w miarę szybkie tempo postowania - tak, żeby pograć, a nie pisać powieść.

Takie oto są moje zachciewajki.

P.S.
Interesuje mnie też propozycjaAnonima
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Z pewnością natomiast przyłączyłbym się do gry w tych realiach: http://i2.pinger.pl/pgr13/3261c36100...10cb/krzyk.jpg
Choć pewnie obaj myślimy o czymś zupełnie innym
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline