Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2012, 17:43   #4
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pafnucy Zobacz post
Lubię zakładać tematy.
http://lastinn.info/rozmowy-ogolne-n...tml#post351770 (Opisy krajobrazu)

Załóż jeden temat. Większość z nich dotyczy tego samego. Piszesz o tym jak fajne są twoje sesje, jak wiele tam jest smaczków i ogólnie jak wielkim jesteś mistrzem gry.

Co do religii to jeśli ma być istotna dla fabuły przygody to jest, jeśli nie to nie. Na przykład w Scion religia niby jest na pierwszym planie, ale jak się przyjrzeć to jest to jedynie głębokie tło. Z drugiej strony w Warhammer aspekt religii jak dla mnie w ogóle nie jest ważny. Konflikt przebiega między porządek kontra chaos (z dużej litery nawet: Chaos). Jest Sigmar, Łowcy Czarownic, Morr i cośtam cośtam czego nawet się nie pamięta, bo podręcznik (ed. 1) odróżnia ich od realnych demonów porządku i chaosu.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem