Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2012, 16:20   #8
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Zdaję sobie sprawę, że zgłaszam się potwornie późno, zwarzywszy na termin rozpoczęcia sesji, ale - jeśli tylko Aro.is wyrazi zgodę - błagam o możliwość wzięcia w sesji udziału i prześlę kartę postaci. Mam tylko parę pytań:
1. Czy jako umiejętność może służyć specjalizacja w danej broni, tzn. postać najlepiej walczy np. mieczem i osiąga w tej broni lepsze wyniki, niż gdyby trzymała w ręce oręż pod względem wymagań podobny, ale niebędący mieczem?
2. Imiona postaci wedle woli własnej czy do poszczególnych ras i narodów istnieją szczególne wymagania?
3. Wilcza forma Narsaimów - przybierają ją kiedy najdzie ich ochota czy w jakichś szczególnych warunkach? Ubranie się niszczy podczas przemiany? Czy przmeienionego Narsaima można pomylić ze zwykłym wilkiem?
4. W Sunverze istnieje jakaś nietolerancja na tle rasy?
5. Narsaimi mają jakieś bóstwo czy po prostu czczą naturę?

Poza tymi drobiazgami - świat bardzo skomplikowany i przy tym ciekawy. Aż żal bierze, gdy pomyślę, że przez późne zgłoszenie mnie tu nie będzie. Jeżeli - ewentualnie - dostanę zgodę na wzięcie udziału z tej sesji, jutro najpóźniej do 20 wysyłam kartę postaci. Nigdy wcześniej nie grałam przez forum (ewentualna uwaga zniechęcająca prowadzących sesje z alergią na początkujących).

Tak czy inaczej, proszę o możliwie pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i powyższych pytań. Sesją jestem zdecydowanie zainteresowana!
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline