Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2012, 16:57   #4
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Hm, gram w wiele gier na PC - tam mam inne postaci, charaktery i klasy do wyboru Gram postacią zgodnie ze swoim charakterem, nie lubię na siłę wymyślać innego charakteru postaci, to sztucznie wygląda Lubię swoją postać, czuję się z nią dobrze, nie muszę udawać, wysilać się, gram swoim drugim, elfickim "ja" i nie potrzebna mi inna postać, z którą nie umiałabym się tak zżyć jak z tą którą mam, ale tak dobrze się przy niej bawić Nie lubię czegoś zaczynać i porzucać, myślę że przemyślałam tę postać, udała mi się i dobrze mi z nią Miałam do krótkich kampanii kolegów mg wymuszone z konieczności na 1 wieczór gry nowe postaci i stwierdzam że to nie to Słowem wolę mieć jedną dopracowaną i fajną postać niż 100 pomniejszych
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem