Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2012, 13:15   #19
PIOTROSLAV
 
Reputacja: 1 PIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodzePIOTROSLAV jest na bardzo dobrej drodze
Jako gracz u Pafnucego pozwolę sobie wziąć go w obronę... przynajmniej częściowo...

Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
DLACZEGO???
założyłeś, że każda postać ma znać cały panteon?
że każdy musi wyznawać wielu bogów?
że modlić się trzeba tylko do boga domeny?
mówisz graczom jak mają odgrywać swoje postacie?



Czyli MG prezentuje świat jak uważa za stosowne. Napisałem to w drugim poście tego wątku (pierwszym swoim poście)?
Ameryka została odkryta ponownie...
Każda postać nie musi znać całego panteonu, ale pobieżnie zna swój lokalny panteon. Po pierwsze, żyje w danym świecie, gdzie obok siebie stoją światynie Vereny, Sigmara i innych, gdzie kazdy wie, ze Sigmar to opiekun imperium, Randall to ten od szczęścia, a Morr to pan zaświatów. Ucza tego od kołyski. Więc mysle, ze pierwsze trzy zarzuty sa odparte.
Co do czwartego... to tak własnie jest - i jest to za razem głowny powód konfliktów przy przyznawaniu PD po sesji - bo MG sobie wymyslił, że ta postać zrobiłaby tak, a nie tak jak ja zadeklarowałem, że zrobiła. I to jest już maksymalnie zwalone, ale raczej też i nieuniknione...


Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post

Cytując kogoś (nie pamiętam już kogo) - cały czas mówisz nam jakim to genialnym MG jesteś, jak klimatyczne są Twoje sesje. Wiesz - ja widzę puste słowa. Jakieś przykłady? Prowadzę ładnych parę lat, ale chętnie się czegoś nauczę / dowiem / skonfrontuję... Póki co nie mam z czym.
Tu popieram Aschaara - takie oceny mogą co najwyżej wydać gracze. Ew. taka wypowiedź powinna zaczynać się od "W moim odczuciu".
 
PIOTROSLAV jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem