Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2012, 12:56   #4
Agape
 
Agape's Avatar
 
Reputacja: 1 Agape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłość
Też nie mam bladego pojęcia o co chodzi, ale co mi zaszkodzi spróbować? A nóż będzie fajnie

Uwaga: Poniższe dane to emanacja czystego chaosu, innymi słowy są całkowicie nie przemyślane i nie mają sensu.

Pseudonim: Orchidea
Moda kobieta która zawsze marzyła by być tam gdzie jej jeszcze nie było i zobaczyć coś czego jeszcze nie widziała. Zwykle bez ogródek mówi to, co myśli nie przejmując się zupełnie tym czy kogoś urazi czy też nie. Sama również nie bardzo przejmuje się tym, co o niej mówią a już w ogóle tym co myślą. Wszystkich ludzi traktuje tak samo bez względu na ich status społeczny czy majątkowy. Przed ewakuacją zaczynała właśnie swoją karierę w podziemiach Urzędu Skarbowego jako archiwistka Na szczęście nie trwało to na tyle długo by zdążyła umrzeć z nudów czy oszaleć.
Archetyp: Odkrywca
Preferowany kierunek podróży: Astrum
Tło postaci: Mentalista Spozaciała/Zwiadowca
Atrybuty:
-ciało:średnio
-duch:dużo
-serce: średnio
-umysł: mało ale wystarczy
Umiejętności:
-Mentalizm Spozaciała: 4 (chociaż bladego pojęcia nie mam co to jest)
- Cień: 3
- Broń lekka: 3
- Tropienie: 2
- Medycyna: 1
- Wiedza: 1
- reszta: 0

Chyba mi odbiło
 

Ostatnio edytowane przez Agape : 09-04-2012 o 20:29.
Agape jest offline