Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2012, 16:48   #1
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Sesja DnD/Pathfinder - Dungeon Crawl

Czytając ostatnio recenzję Legend of Grimrock zacząłem się nad czymś zastanawiać... czy nie zrobić właśnie takiej sesji?

Byłby to klasyczny Dungeon Crawl, czyli grupa poszukiwaczy przygód wyrusza do wielkiego lochu po sławę i bogactwo. Chciałbym umieścić go w świecie Zapomnianych Krain wykorzystując Pathfindera, czyli ulepszoną, moim zdaniem, wersję dnd 3,5.

Jako, że bardzo lubię robić mapki do wszelakich kampanii to także tutaj chcialbym każdy poziom przedstawiać również graficznie.

Chciałbym nie tylko dowiedzieć się czy byliby chętni gracze do takiej sesji, ale czy znalazł by się MG do jej poprowadzenia ze mną jako wspomagającym MG albo znalazłby się wspomagający MG dla mnie.

Parę przykładów "lochów" i map, które już kiedyś zaprojektowałem, teraz chciałbym nowe:















 
Qumi jest offline