WÄ…tek: Dragon Ball
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2012, 17:20   #1
Elthian
 
Elthian's Avatar
 
Reputacja: 1 Elthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodze
[Dragon Ball] Tenkaichi Budokai




- Już, już. Wzrok mi się pogarsza z każdym dniem. To dziw, że tak dobrze się czuję w tym wieku - mruczał do siebie król Furry polerując swoje okulary. Dzień zapowiadał się jak na razie całkiem zwyczajnie. W pustym pomieszczeniu zabrzmiał jednak donośny głos.
Władco ziemi. W ostatnich wiekach wasze znaczenie oraz osiągnięcia zaczęły stopniowo narastać. Z tego też powodu, Ja, wysłannik, mam zaszczyt przedstawić się przed tobą.
Furry podskoczył w miejscu i założył swoje poprawiające wzrok akcesorium, aby dojrzeć małą, czarną kulę unoszącą się tuż przed nim. To, co usłyszał tego dnia, miało być początkiem nowej sagi w dziejach zmagań ziemian.



[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=ArXvD1AAUlQ[/MEDIA]



MAGICZNE SMOCZE KULE

Dawno, dawno temu, na planecie Ziemia istniało 7 magicznych artefaktów. Chodzą legendy, że kuliste kryształy o gwieździstych symbolach miały spełniać życzenie każdego, który skompletował je wszystkie. Dzisiaj opowieść tę znają jedynie najstarsi mędrcy traktując ją z ogromnym dystansem.
Prawda o magicznych smoczych kulach jest natomiast nieznana. W istocie, kryształ o mocy spełniania życzeń obecne były na Ziemi, jednak ich potęga kusiła wielu o nieczystych sercach, pragnących wykorzystać artefakty w niecnych celach. Dlatego też 7 królów zabrało kule i ukryło je w 7 różnych galaktykach, na tak długo, by opowieść o nich stała się jedynie mało znaną legendą.





80. TURNIEJ SZTUK WALKI


Najtwardsi i najsilniejsi wojownicy z całego świata sprawdzali swoje umiejętności na Turnieju Sztuk Walki od niepamiętnych czasów. Igrzyska te od wieków zachęcały swoim prestiżem, nagrodą, a przede wszystkim tytułem czempiona, śmiałków z odległych krain do stanięcia w pojedynku o pas mistrza. Już wkrótce wyłoniony zostanie zwycięzca osiemdziesiątej edycji turnieju Tenkaichi Budokai. W szranki stanie szesnastu najtwardszych wojowników z całego świata staczając walki w czterech etapach, od eliminacji, przed ćwierć i pół finały aż po wielki finał.

Jednak tym razem zwycięstwo będzie znaczyło o wiele więcej…
 

Ostatnio edytowane przez Elthian : 17-04-2012 o 17:37.
Elthian jest offline