Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2012, 20:43   #1
AJT
 
AJT's Avatar
 
[WFRP IIed.] Poszukiwany(a) gracz(ka)Witam serdecznie!
Poszukiwana jest postać, do kontynuacji jednej z prowadzonych przeze mnie przygód. Będzie to trzecia część, ale znajomość tego co się działo wcześniej oczywiście nie będzie wymagana. Będzie to całkowicie odrębna zagadka. Poniżej linki do raportów z sesji, gdzie można przeczytać co nieco (w tym streszczenia, a także linki do sesji właściwych).
Cz.1 – Legenda o płaczącej gołębicy ([WFRP 2ed.] Cz.1 – Legenda o płaczącej gołębicy)
Cz.2 - Skrzynia Konrada ([WFRP 2ed.] Cz.2 - Skrzynia Konrada)

Cz.2 jest jeszcze w trakcie. Rekrutację zakończę więc, gdy i ona się skończy (powinna za niedługo, jednak to oczywiście zależy od graczy). Chce mieć ‘gotowego’ gracza do części 3.

Kogo szukam:
- Gracza aktywnego i regularnego, takich jakich mam obecnie, maksymalny czas na post do 4 dni (nie wymagane długie posty, wymagana aktywność). Nie mam nic przeciw graczowi początkującemu w WH, jeśli tylko spełnia wymagania
- Chce, by drużyna liczyła 6 osób. Więc szukam jednego osobnika. Cztery osoby potwierdziły chęć kontynuacji, mam nadzieję że piąta też to zrobi, jeśli tylko przywrócony jej zostanie dostęp do sieci. W sumie możliwe, że i tak przyjmę dwie osoby, bo zawsze mi szło nadplanowo Zobaczymy…
- Rasa i profesja obojętna, jednak…
- Preferuje, by była to postać czującą potrzebę walki z Chaosem. Prawdopodobnie będzie włączona do drużyny, jako najmita Grafitowych (organizacji m.in. inwigilującej kulty, walczącej z nimi). Coś jak Zakapturzeni Bracia…
- Postać, która będzie działała drużynowo. Idealnie, jakby mogła scalić obecną drużynę, choć o to może być ciężko. Wolałbym więc, by nie był to samotnik, ale ktoś kto dogada się z pozostałymi.

Oczywiście to moje preferencje, nie decydujące wymagania Nie wykluczam przyjęcia kogoś wyalienowanego, ale przy porównywalnych poziomach KP, będę patrzył na właśnie wymienione czynniki (o czym wolę od razu poinformować).

Profesja podstawowa, podręcznikowo z jednym rozwinięciem, cechy losowe. W KP proszę o listę umiejętności, zdolności i ekwipunku. Historia z opisem charakteru, nie wymagam długiej.

Karty postaci proszę wysłać na mail: ajt@go2.pl lub PW. Wszelkie pytania również można podsyłać tą drogą.

Zapraszam!!!
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 20-04-2012 o 20:47.
AJT jest offline