Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2012, 22:11   #4
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Valentine Alkalinella Xifax Sicidabohertz Gambigobilla Blue Stradivari Talentrent Pierre Andre Charton-Haymoss Ivanovinci Baldeus George Doitzel Kaiser III

Stanowisko: Kapitan załogi

Co o nim wiadomo: Przede wszystkim to, że jest wielkim kobieciarzem, choć nie można odmówić mu siły fizycznej i nieprzeciętnej inteligencji. Wszędzie taszczy ze sobą cztery miecze, które nosi dopięte do pasa tak, że zasłania je biały płaszcz długi niemal do samej ziemi. Co więcej, mieczy owych umie używać, ale o stylu walki kapitana załoga ma szczególny rozkaz nie wspominać.
Wszędzie, a przynajmniej tam gdzie mu na to pozwalają, chodzi ze swoim kocurem - Iaculisem - wielkim, długowłosym bydlęciem maści srebrnoszarej, które podróżuje bezpiecznie rozwalone na ramieniu kapitana.
Jego pełne miano wymawiają bez zająknięcia tylko niektórzy spośród załogi (proponuję, by było to grono oficerskie, czyli pierwsza, bosman i główny mag pokładowy, ale jestem w stanie się kłócić).
Ma prawie dwa metry wzrostu (6 stóp i 7 cali), a waży niemal 100 kilogramów, jest więc dość dużym chłopcem.
Posłuch wzbudza sama tylko charyzmą, rzadko kiedy ucieka się do kar cielesnych (w wąskim gronie żartuje sobie, że od tego ma bosman Harkonnen).

Jeśli sobie coś jeszcze przypomnę, lub coś jest niejasne, proszę pytać.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline