Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2012, 23:33   #5
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Bartłomiej Bartolini
"Prawdziwy Mistrz Patelni"
herbu Zielona Pietruszka

Prawdziwy Mistrz Patelni na stanowisku Wielkiego Wirtuoza Dań, Czołowego Gorzelnika, Czcigodnego Znawcy Mięs i Roślin, Arcymistrza Mąki i Wody
w skrócie:
KUCHARZ

Obrońca
ale to tylko
jednosłowny
opis umiejętności

Informacje, które załoga wie o was.
Wszyscy wiedzą, że jestem Prawdziwym Mistrzem Patelni i z poprzednich przygód znam Macieja Marynarza. Jestem lojalnym członkiem załogi aczkolwiek kapitan wie, że nie zawsze można na mnie liczyć - zwłaszcza, gdy przyszedłby mu do głowy wyjątkowo głupi pomysł, żebym ryzykował własne życie. Prawdziwy Mistrz Patelni jest zbyt cenny dla świata, żeby ryzykował życie dla jakichś bzdur. Czasem chodzę własnymi ścieżkami próbując uzyskać większy obraz sytuacji niż w pojedynkę by uzyskał kapitan. Nie jest też żadną tajemnicą, że mam własną misję, a jest nią wznoszenie się jeszcze bardziej na wyżyny przyrządzania jedzenia i napoi. Na świecie są ludzie, którzy mają porównywalne zdolności jeśli chodzi o pojedyncze działy, ale nikt nie ma aż tak szerokich horyzontów jak ja.
 
Anonim jest offline