Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2012, 10:00   #8
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Co do opisów, no kurczaki, nie umiem Wyobrażam sobie to doskonale, ale na monitor tego przelać nie potrafię. Poza tym, jak czegoś nie opisuje, to znaczy, ze nie ważne to jest dla mnie i zostawiam właśnie wam miejsce na waszą wyobraźnie. Po co focia, jak każdy chyba może mieć własną wizję postaci (tak jak Ty to zrobiłeś ostatnio). Po co ktoś ma narzucić szczegół, jak samemu można go sobie zrobić. Wiem, wiem jako MG, powinienem dokładnie opisać. Cóż postaram się, tylko żeby to teraz jeszcze gorzej nie wychodziło. Jakieś lipne opisy, ja raczej też do zbyt wylewnych nie należę Dlatego stawiałem na szybki, krótki odpis. Niż na długie, bujne, posty. I na takie coś się pisaliśmy chyba Ale trzeba pracować nad warsztatem i doskonalić się
 
AJT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem