Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2012, 10:54   #9
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Chyba zabrakło mi dużego, podświetlonego napisu „TO JEST SESJA NIELINIOWA. PRZEJMUJECIE INICJATYWĘ ZA 3…2…1… START!” Serio, do połowy myślałem, że to jest sesja, w której BNi mają działać, a gracze się przyglądać (takie scenariusze mają niechlubną tradycję w WFRP, nawet w oficjalnych dodatkach :/). Zorientowałem się, że oczekujesz od nas realnego wpływu na rzeczywistość dopiero przy scenie ze skazańcem i Albertem.

A że mogłem więcej zdziałać… pewnie mogłem. Fakt, że motywacja skończyła mi się szybko i potem już grałem na przeczekanie. Dumny z siebie nie jestem :/

Cytat:
Napisał AJT
A ja właśnie chcę, by ta drużyna była jedną, wielką, kupą. Da się w PBFie? Da się u Was? Oby
Jakby miało się dać, to by się dało dwie sesje temu. Też bym wolał mieć lojalny skład i jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Ale takiego nie mamy i weźmy to pod uwagę, żeby potem nie płakać.

Cytat:
Napisał Aeshadiv
Valth i Grave. Widzę ich długiego posta... Czytam pierwszy akapit... aha... to już który raz? Y... nie chce mi się liczyć.
<scroll>
<scroll>
<scroll>
<scroll>
<scroll>
Skończyli? Jeszcze nie...
<scroll>
<scroll>
<scroll>
No już po... można czytać dalej.
Ja tak robię od Legendy

Cytat:
Napisał Aeshadiv
Jan? Nie zapomnij o naszym przymierzu Alberta z Knutem Taka obietnica z wozu zobowiązuje. Sigmar nam świadkiem.
Nie zapomnij, że obiecałem tępić chaos, a nie wyciągać Cię z więzienia za każdym razem, gdy się tam wpakujesz A serio serio to Aesh jest jedynym graczem, z którym stworzyłem coś w stylu drużyny w ciągu tych dwóch sesji. Tylko trochę się go boję, bo to kamikaze

Cytat:
Napisał Aeshadiv
W końcu to jest postać pod Ogładę i Inteligencję
Plan na następną sesję: Bert gada, Knut rąbie, Bert leczy Knuta, Knut wyciąga Berta z więzienia, powtarzać do uzyskania spodziewanych rezultatów

Cytat:
Napisał AJT
W trakcie jednych z modłów przywódca (karczmarz niziołek) dostał wizję, która jednak pochodziła od demona.
Niziołek i chaos? W ogóle niziołek religijny? Niby można, ale to takie mało mainstreamowe.

Cytat:
Napisał AJT
Co do opisów, no kurczaki, nie umiem
Kiedyś musimy poprowadzić razem – Ty będziesz MG od wymyślania i trzymania całości za mordę, a ja MG opisowym. A na razie spróbuj przy scenach z NPCami umieszczać jakieś szczegóły ich zachowania i wyglądu. Np.: „Czy mogliby panowie oddać mi sakiewki? – spytał zbój, drapiąc się po pokrytej bliznami glacy.”
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem