Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2012, 23:13   #9
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
- Poznalimy jednego razu krasnoluda chaosu. Czcił Nurgla. Bestia twarda była - posłałem mu bełt w brzuch i ustał na nogach. Dopiero przebity mieczem na wylot zdech.

Szłomnik wspominał minione przygody. Fakt, że khazad z tej historii nijak nie był krasnoludem chaosu. Lecz: krasnolud chaosu, krasnolud czczący chaos - czy rąbie się ich zdecydowanie odmiennie?

- Na wódkę pójdę - dał się zachęcić Franzowi - Słyszysz, Bert? Na wódkę idziem, co?

Lynre był ostatnio nie w sosie i Knut postanowił znaleźć sposób na rozweselenie kompana. A i sam chętnie zobaczy, jakie uciechy oferuje wielkie miasto - ten żołnierz w uświnionym mundurze zdawał się być odpowiednim przewodnikiem.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline