Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2012, 12:59   #9
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Indoctrine Dzięki za miłe słowa.

Aphalon - dzięki wydawcy - wyszedł gdzieś w 1000 sztukach co najwyżej (długo opowiadać, ale to były barbarzyńskie czasy). Świat - jak widać po tych opisach co tutaj wrzucam - był głownie mojego autorstwa. Mechanika, próbą pogodzenia mojej pierwotnej wersji systemu oraz oczekiwań i sugestii Darka - nie wyszła źle (jak na tamte czasy), ale też dobrą bym jej nie nazwał.
Miała jeden plus w podstawowym założeniu - aktywną walkę opartą na Atakach i Obronach (przeciwstawnych rzutach). Reszta - pozwolę sobie nic nie mówić.

A na "Głębię Przestrzeni" czekam z ogromną niecierpliwością. Nie jestem fanem twardego s-f ale kolekcjonerem polskich systemów, ale w Głębi ujrzałem ... coś ciekawego. Jakiś klimat. Jakąś pasję, jak kiedyś w Klanarchii (IMO jednej z ciekawszych gier wydanych w Polsce), czy tez w pierwotnej wersji Wolsunga którą całe wieki temu Garnek wysyłał mi do oceny na maila

Systemy robione z pasją to systemy które potem przyjemnie się czyta, i - jeśli "dorosłe życie" pozwoli - nawet gra.

Kibicuję Ci bardzo (bo dobrze trafiłem, że Ty jesteś autorem Głębi?).

Niniejszym zachęcam innych do dyskusji nad tym, co tutaj wrzucam. Bym wiedział, że nie czynię tego bez sensu i ktoś to czyta

Dziękuję
 
Armiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem