Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2006, 10:27   #2
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Może tak. Wszystko zależy co chce zrobić. Jak deklaruje że udeżając z łokcia i używając zniekształcenia chce połamać żebra przeciwnikowi to bym się zgodził. Wychodze z założenia że Trzy misie nie tyle mają magiczny dotyk co raczej ich moc sprawia że ciała dla nich przypomina plastęline więc można ją kształtować Butem ręką głową byle by doszło do fizycznego kontaktu.
Co do fizyczności owego kontaktu to jeszcze buty czy rękawiczki powinny być pominięte. Choć słowa kontakt ze skórą.... Teoretycznie powinien być dwóstronny, czyli skóra wampira przy skórze ofiary, ale to by sprawiło że najlepiej bybyło gdyby zarówno wampior jak i jego ofiara latali na golasa a to jakoś niepasuje mi do TrechMisiów. Zatem proponuje się zgadzać na oddzielenie przez materiał czyli Kurtki buty rękawiczki czy inną częścią garderoby. Jednak na zniekształcanie łomem już tylko tradycyjne bym proponował. Na takie drobnostki jak nóż, skalpel czy żyletkę też bym pozwolił. Mam nadzieje że pomogłem.

A tak małym offtopikiem. Sobie przypomniałem numer. Współczesny Trzymiś zdenerwował się na swoje ghula i zamienił go w.... Chłodziarkę do komputera. Krew jako płyn chłodzący skóra jako powierznia wymiany ciepła. Serce przepompownia płynu chłodzącego. Najlepsze że mó powiedział ze jak będzie bez awaryjnie pracował to go awansuje do Lodówki. Różne bajery można wyczyniać z Zniekształceniem.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem