Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2012, 18:10   #8
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Dlaczego "NIE"?
Podpisuję się pod tym co napisała Agape. Jednak u mnie były dwa zasadnicze powody:
- gram dla przyjemności, a nie z przymusu - dlatego każde "gracze muszą" (a jest ich kilka - rozmawiać, wymieniać się GG itd) strasznie mnie jeży.
- nie pozwalam - mówiąc kolokwialnie - włazić z butami w moje życie. A to ta sesja próbowała zrobić. Tłumaczenie, ze nie chcesz naruszać prywatności jest infantylne. Naruszasz ją przez same założenia sesji. Jeżeli postać ma być moją projekcją i przejąć moje zachowania czy sposób myślenia to przejmuje również moją przeszłość i wszystko co ją (mnie) ukształtowało. Na dodatek postacie mają jeszcze rozmawiać o swojej przeszłości... To jeżeli to nie jest pchanie się w moją prywatność to co to jest?
Właściwie to się długo wahałem czy nie postawić za tą rekrutację ujemnej reputacji.
 
Aschaar jest offline