Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2012, 18:35   #9
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Chyba nie czytałeś zbyt dokładnie. Te elementy, o których wspomniałeś jako "włażenie z butami" w znacznej większości miały być opcjonalne i zależeć wyłącznie od graczy...

Rozumiem też, że przy normalnych rekrutacjach nie przesyłasz MG karty postaci, a później nie piszesz postów. No bo przecież MUSISZ to zrobić, a widzę, że bardzo Ci to nie odpowiada...

Oczywiście, jak podejrzewam, to było dość naiwne z mojej strony liczyć na coś takiego wśród nieznajomych osób - chyba zbyt bardzo jestem przyzwyczajony do grania ze znajomymi, gdzie każdy każdego zna, więc nie byłoby mowy o "włażeniu z butami w prywatność"...

I, proszę Cię - "ujemna reputacja"?! Przed chwilą nazwałeś mnie infantylnym, więc pozwól, że odwdzięczę Ci się tym samym - przejmowanie się takimi sprawami jak reputacja, to dopiero jest dziecinada.
 
Issander jest offline