Wątek: Wiedźmin II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2012, 13:18   #3
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
Wiedźmin jaki jest, każdy chyba zdążył się już przekonać (i wszelkie opinie poniżej "świetny", "genialny", czy "wspaniały" nie będą uznawane )
Gra, kupiona zaraz po premierze, rok przeleżała u mnie na półce. Niedawno zainstalowałem i po weekendzie odinstalowałem. Nie miałem już siły walczyć z interfejsem.

Gra wydana na PC ma sterowanie zaprojektowane dla pada, a nie dla myszy. Usunięto wygodny interfejs z W1, gdzie można się było szybko przemieszczać między poszczególnymi ekranami, a na każdym z nich wszystko było widoczne na pierwszy rzut oka. W W2 ekrany mają masę "podmenu-sów", przewijanych okien. Nawigacja pomiędzy nimi wymaga szukania kursorem małych, porozrzucanych przycisków, lub używania kombinacji klawiszy: strzałki, enter, spacja, esc (trzeba mieć długie palce :/). Jak mam się męczyć, gdzie kliknąć, to wolę znaleźć inną rozrywkę.

Fabuła? A nie wiem, bo doszedłem tylko do Kejrana. Ale jakoś jedynka szybciej mnie wciągnęła.

Grafika? Ładna.

Mechanika? Niezbalansowana. Z resztą jak w jedynce . Przynajmniej taktyk walki było dużo i były realnie przydatne.

W poczuciu spełnienie obowiązku wspierania polskiej przedsiębiorczości odkładam Wieśka na półkę. Może za rok w długi weekend znowu sięgnę
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem