Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2012, 15:14   #10
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Widzę, że sam masz problemy z czytaniem dokładnym.

Zacznijmy od
Cytat:
Rozumiem też, że przy normalnych rekrutacjach nie przesyłasz MG karty postaci, a później nie piszesz postów. No bo przecież MUSISZ to zrobić, a widzę, że bardzo Ci to nie odpowiada...
Gdzie to napisałem? Możesz zacytować? Napisałem dość wyraźnie o "rozmawianiu" i "wymienianiu się GG". To chyba coś innego niż pisanie postów i przesyłanie karty postaci?


A teraz clue:
Cytat:
Te elementy, o których wspomniałeś jako "włażenie z butami" w znacznej większości miały być opcjonalne i zależeć wyłącznie od graczy...
doprawdy? Spójrzmy do sławetnej rekrutacji:
Cytat:
Po trzecie, relacje między graczami. Jako, że podróżujecie razem, to powinniście ze sobą rozmawiać, prawda? Członkowie drużyny będę zobowiązani do wymiany komunikatorów i porozumiewania się ze sobą. Możecie rozmawiać o wszystkim, o swoim życiu przed Inanisem (czyli realnych Was), o tym, co się dzieje, o Waszych poglądach na pewne sprawy, zarówno ogólne, jak i z Inanisa. Nie będę wnikał w te rozmowy, żeby zachować Waszą prywatność, będę wymagał jedynie krótkich sprawozdań, żeby wiedzieć, jak dalej poprowadzić sesję.
Jeżeli te wymagane "krótkie sprawozdania" nie są włażeniem z butami w realnego mnie i moje życie to czym są? Gdzie rzeczona opcjonalność skoro postacie mają rozmawiać i mają rozmawiać o wszystkim?
Czy naprawdę uważasz, że czytający są takimi kretynami, że nie złapią się na ten płytki numer? "Och, to nie ja zapytałem Cię o śmierć ukochanej osoby, to Gracz! Ale skoro zapytał to napisz krótkie sprawozdanie... Wiesz, jak to się stało, co czułeś... Bo wiesz - muszę wiedzieć jak dalej prowadzić sesję".

Nawet wśród znajomych są pewne granice, których się nie przekracza i naiwnością było myśleć, że ktoś się na taki eksperyment zgodzi. No, chyba, że tak naprawdę to Ty nie przewidziałeś konsekwencji założeń swojej sesji... i bierzesz się za coś co już na samym starcie Cie przerasta. Postawienie znaczka [+18] niczego nie zmienia, a raczej pogarsza sprawę, ponieważ naiwnością jest sądzić, że w sesji zostaną poruszone tylko kwestie pogody, chodzenia na spacery i pielenia ogródka...



I - proszę Cię - skoro nie jesteś dzieciakiem to nie zachowuj się jak właściciel niebieskiego wiaderka tudzież inna balerina, która na wytknięcie błędu reaguje fochem, rzuca łopatkę czy odwraca kota ogonem.
Postawiłem tezę i powtórzę wyraźnie i prosto:
Nie, ponieważ przez same założenia sesji włazisz z butami w moje prywatne życie, a na to się nie zgadzam.


-----
...
 
Aschaar jest offline