Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2012, 09:17   #6
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Spieszę z odpowiedziami na pytania z GG i PW

Jeśli chodzi o klasy zaawansowane, mogą być magowie, mogą być klasy z księgi spaczenia etc. To wszystko możliwe, tylko... pasuje do sesji bitewno - wojskowo - wojennej jak świni siodło. Wiecie, to będzie zabawa w trepów w rywalizacje oddziałów, w taktyki, podchody etc. Knucie i planowanie gry "pod siebie" to nie ta sesja. Taki ktoś nie będzie się w tej sesji dobrze bawił.

Jeśli chodzi o zdobywanie punktów doświadczenia w sesji i rozwój postaci w jej trakcie będzie to jak najbardziej stosowane. Chcieli byśmy by Wasze postacie ewoluowały. Podobnie jak Wasze oddziały.

Jeśli chodzi o Oddziały, ich uzbrojenie i skład, jak najbardziej będziecie mieli możliwość doekwipowywania swoich ludzi i zdobywania rekrutów. To Middenland, tu surowy wojskowy podział rodem z Reiklandu nie bywa zbyt często widziany, choć jak widzicie wedle naszej wizji Książę Elektor postanowił skosztować reform i wprowadza podział na regimenty w przeciwieństwie do wcześniejszych kup i chorągwi.

Jeśli chodzi o cechy oddziałów, owszem podeprę się Sekalowym systemem, ale mam z dawnych czasów własny system bitewny na potrzeby RPG i tam jednostki jak najbardziej cechy własne miały. Tak więc będzie to również oparte o rzuty, by nie opierać się wyłącznie o wysublimowane gusta Akwusa, jeśli chodzi o ocenę Waszej miodności i fantazji.

Jeśli chodzi o to czy ta sesja będzie trwała długo, Ci co mnie znają mówią nie. Zważywszy na to że mi się chce, Akwusowi się chce i póki co temat daje ogromny potencjał, uważam że warto spróbować.

Jeśli chodzi o dalsze pytania, służę odpowiedzią na GG. Wiem o trzech przygotowywanych postaciach zgodnie z deklaracjami chęci uczestnictwa. Na razie postaci brak.

Pozdrawiam i życzę otwartej głowy i chęci.
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline