Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2012, 15:04   #2
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Raz: nazywanie takiej sesji otwartą to moim zdaniem zły pomysł. Sesje otwarte to sesje, do których może dołączyć każdy bez konieczności wysyłania postaci. To, że F.leja nazwała swoją sesję otwartą to także błąd, bo co tam otwartego?

Dwa: zdaje mi się, że w sesjach typu survival horror czy mystery kreowanie akcji, wydarzeń i świata jest pomyłką. Wyjdzie niestrawny miszmasz lub zator, czyli: ja sobie poczekam co kto inny wymyśli. Takie sesje powinny być liniowe, prowadzone storytellingowo i z odpowiednim klimatem.
Gdy każdy będzie dopowiadał swoje, to sensu w tym nie uświadczymy. Rozumiem zamysł, tylko uważam, że to nie wyjdzie. Albo zaczną się kłótnie (ale jak to?! przecież wydarzyło się to i to, to niemożliwe jest jeszcze tamto).

Nazwijcie mnie sceptykiem, ale tak to widzę. A marudzę, bo w sumie jest to sesja, która normalnie prowadzona mogłaby mnie zainteresować.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline