Wątek: Sesja Bleach'a?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2012, 04:36   #1
pteroslaw
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
Sesja Bleach'a?

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie sesja, no właśnie, Bleach’a. Wiem, że seria jako taka już dawno nie dorasta do pięt, temu czym była parę lat temu. Mimo to uważam, że świat wymyślony przez Tite Kubo ma pewien potencjał, do przerobienia na sesję RPG.

Tutaj wkracza sonda. Chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy. Przede wszystkim, czy ktokolwiek byłby chętny do takowej. Prócz tego chciałbym byście wypowiedzieli się na temat poziomu mocy jaki miałyby mieć postacie (kapitański, porucznika, lub niższy). Na sam koniec zostawiam kolejne pytanie. Wolelibyście grać przed wydarzeniami przedstawionymi w mandze, w ich czasie, czy też po?

Zapewne o czymś zapomniałem, ale zapewne wyjdzie to w pytaniach jakie się pojawią. Ja chciałbym się dowiedzieć, czy jest w ogóle sens zakładać rekrutację.
 
pteroslaw jest offline