Wątek: Sesja Bleach'a?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2012, 08:36   #2
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Co do ewentualnego udziału wolę się nie określać, bo to zależy bardzo od poziomu MG i hm... Wstępniaka, czy sama zapowiedź sesji mnie zakręci. Akurat prowadzenie Bleacha to ciężki kawałek chleba, pomijam już kwestię wszystkich zanpakutou itd.

Co do poziomu mocy to raczej maksymalnie porucznik/seated officer, bo już bieganie kapitanem nie ma według mnie większego sensu. Co do wydarzeń to raczej na pewno przed - to co się teraz dzieje nie pozwala w żaden sposób wymyślić sensownie jak to wszystko się skończy, bo przypuszczam że to coś więcej niż od taki raid na SS.

Aha, a i nie zgadzam się, Vandereich arc póki co właśnie wskrzesza mi wspomnienia o starym, dobrym Bleachu bo jak na razie jest świetnie. Inna rzecz, że anime jest do dupy i może dobrze, że przestali je puszczać.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline