Wątek: Sesja Bleach'a?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2012, 09:56   #3
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
proponowałbym aby sesja była w czasie nieokreślonym - daje ci to sporo swobody a nikt nie musi się męczyć w tworzeniu postać z problemami typu "Oho, na karte Arracanara to się trzeba w historii natworzyć"

Osobiście zagrałbym z chęcią, myślę, że raczej znajdę czas chociaż pewności nabiorę dopiero po starcie sesji którą będę prowadzić ze znajomym. Jakoś miałem niezłe latanie ostatnio, no ale w końcu nadchodzą wakacje.

Zastanawiam się czy nie można zrobić z tego jakiejś wielkiej sesji? Coś w stylu starego suikodena 2 gdzie gra zaczynała się spokojnie jako zwykły rpg, a potem gracz zostawał osobą wyższej rangi, dostawał własne oddziały i prowadził taktyczne batalie.

Moje główne wymaganie - m u s i być mechanika walki. Oczywiście nie wpływająca na roleplay z statami typu charyzmy, bardziej technika do obliczania skuteczności ataków i umiejętności. Storrytelling nie sprawdza się podczas walk.
 
Fiath jest offline