Wątek: Wieża gromów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2006, 10:04   #30
Tom Atos
 
Tom Atos's Avatar
 
Reputacja: 1 Tom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputację
Spokojny ton głosu Rolada sprawił, że zapalczywość Kurta nieco osłabła. Olbrzym puścił elfa i pchnął go silnie z powrotem na siedzenia. Wyciągnął oskarżycielsko palec w jego kierunku i podnosząc głos w którym pobrzmiewała hamowana furia oświadczył :
- Pogrzebać mnie żywcem chciał ! Wypiłek trochę i szedłek sobie spokojnie drogą, a ten tu jakisik czar rzucił, że ziemia w piasek się zamieniła i wpadłem w to cholerstwo po szyję. Ledwo żem się wygramolił. Gdybym taki wielki nie był, to piasek całego by mnie pochłonął. Tak żem miał przynajmniej łeb na wierchu.
Jorundson zacisnął pieści, gotów rzucić się do bijatyki.
- Nie widziałek go, alem słyszał. On to był. Po elfiemu śpiewał. Wszystko co złe, to przez elfy.
Zakończył patrząc wrogo na oskarżonego.
 
Tom Atos jest offline