Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2006, 22:43   #1
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Tacy jak ty (system autorski)

Popełniłeś okrutny czyn. Tak dalece okrutny, że gdy tylko zdoła się on wykraść z czeluści pamięci do twego umysłu, czujesz dreszcz na skórze i zaciskasz pieści, błagając, aby świat się skończył, teraz, w tym momencie... To było dawno temu. Minęło wiele dni. Wiele nocy. Zdawało ci się, że spisz, ale miałeś otwarte oczy, a w ciemności nad sobą widziałeś żywą histerię, spełzającą po ścianach prosto na ciebie. Czułeś jej chłód, słyszałeś jej dziki chichot. Byłeś sam jeden przeciwko niej. Nie... To nie prawda. Są też inni. Inni tacy jak ty.

Zasnąłeś, wyczerpany. Teraz, gdy powoli wraca do ciebie świadomość, nie pamiętasz gdzie tak właściwie ułożyłeś się do snu. Wokół panuje mrok. Nie widzisz ścian, sufitu, podłogi; stoisz w czarnej mgle, pod sobą widząc pustkę. Znienacka dobiega do ciebie czyjś paniczny krzyk, usłyszałeś go zanim sam zdążyłeś wrzasnąć w rozpaczy. Czarna mgła opada i widzisz ich, stoją, kilka metrów od ciebie... Tacy jak ty...

Dobra, tyle wstępu . Ogłaszam że jestem tutaj początkującym MG (dotąd grałam w realu), a grac będziemy w realiach fantasy, coś a la Warhamer. Potrzebuję 4, góra 5 graczy, wszyscy są mile widziani ale boję się doświadczonych graczy, żeby się nie zawiedli :P ! Będzie trochę mrocznie, trochę śmiesznie, ale raczej nie siekanka typu bij-zabij. Słowem chyba najdziwniejsza sesja w jaka zagracie... Toleruję dziwne pomysły graczy Żadnych wulgaryzmów i obrażania innych graczy.

Karta:
Imię:
Rasa: (człowiek, elf, krasnolud)
Profesja: (wojownik, mag, złodziej)
Wygląd:
Historia: uwaga, musi w niej wystąpic „mroczny fragment i zły czyn którego dokonałeś”. Uwaga nr 2 – napisaną historię WYŚLIJ MI NA GG: 5933643 ! jeśli zechcesz opowiesz ją innym już podczas gry
Ekwipunek: jedna sztuka broni (ammunicji typu strzały, bełty itd. ilośc nieskończona + 10 sztuk złota. reszta wedle uznania ale bez przesady proszę.

czekam na chętnych!
 
Almena jest offline