Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2012, 04:21   #1
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
[Komentarze] Those who crawl through the edges

Witam

Mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić, a i trochę się poboimy przy okazji. Powodzenia.

Jedno wyjaśnienie na początek: niektórych może zdziwić sceneria prologu, głównie dlatego, że jest odmienna do tego, o czym pisałem w rekrutacji... Dokładnie - otoczenie graczy będzie w ten sposób wyglądać tylko w prologu, a potem już wszystko tak, jak w opisywałem w rekrutacji

Przy okazji mam prośbę - wrzućcie jakieś awatary. Ja tam nie przykładam jakiejś szczególnej do nich wagi, bo nie o to chodzi w graniu, żeby mieć ładny obrazek, ale fajnie by było mieć cokolwiek - to pomaga w czytaniu. Zwłaszcza pomaga MG, bo jak się przegląda jeszcze raz na szybko posty graczy przed wrzuceniem własnego, to czasem łatwo się pomieszać.

@zabawowy sigmund - zmieniłem nazwę postaci z Zcharias na Zacharias. Dobrze uznałem, że to była literówka? Jeżeli nie, to zmień z powrotem albo ja to zrobię. Do tego zajrzyj do KP, do okienka w lewym górnym rogu.
@Martadiana - jak chcesz, żeby odmieniać Twój nick? W dopełniaczu "Martadiany" czy "Martydiany"?
@Corvus - jak chcesz to dodaj do postaci jakieś nazwisko. Będzie lepiej wyglądać, skoro wszyscy inni mają


EDIT: Ok, napisałem pierwszego posta. Nie jest zbyt długi, bowiem wszystkie postacie doświadczają tego samego, co John.
Założyłem też doca, gdzie będą miały miejsce rozmowy (szczególnie te które dzieją się podczas wykonywania innych akcji) i inne akcje wymagające częstszego odpisywania.

https://docs.google.com/document/d/1...oVFkBys9w/edit
 

Ostatnio edytowane przez Issander : 18-05-2012 o 06:04.
Issander jest offline