Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2006, 16:34   #7
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Dlatego właśnie się zapytałem, bo sam nie wiem co mam teraz robić Bo wygląda na to, że Cirion usłyszał Twoje myśli i z tego powodu krzyczy coś do mnie, podczas gdy ja jestem już poza zasięgiem jego głosu. :P Sprawa do rozstrzygnięcia dla mistrza gry, jak wróci w poniedziałek.

Stąd mam prośbę:
1. Starajmy się dokładnie czytać posty pozostałych graczy i nie naginać rzeczywistości.
2. Nie sterujmy postaciami innych graczy. Ja niekoniecznie musiałem zawrócić do Morgrima i Vincenza, mogłem równie dobrze pognac po pomoc do dworu. Elfka nie musiała czekać na nas już przed zamkiem, ba razem z Cirionem jechała prawie ramie w ramię, więc ona również mogła zawrócić.
3. Właśnie nie każdy z nas jest cały czas na forum (dlatego sposób gry rózni się od sesji na żywo). W kluczowych sytuacjach poczekajmy na resztę kompanii. MG przy rekrutacji dał nam 48 godzin na odpowiedź, więc jeśli nie jesteśmy pewni co do zachowania innej postaci, nie pędźmy za wszelką cenę do przodu. Optymalnie moim zdaniem jest gdy po poście MG gracze odpisują również w jednym, dwóch postach. Wyjątkiem są oczywiście rozmowy i momenty gdy akcja nagle się zmienia, jak np. gdy właśnie Vincenz zasłabł.


Rozgrywka na forum jest wolniejsza, ale za to można zastanowić się nad opisem, poszerzyć go, ubarwić o wstawki z życia postaci tak jak to robi Kedrick.

Tyle ode mnie. Mam nadzieję, że nikogo tym nie uraziłem i uda nam się uporządkować rozgrywkę, twożąc wraz z MG wspaniałą opowieść.

Pozdrawiam
Glyph


Edit:
Cytat:
Kilka chwil później roztoczył się przed wami majaczący w oddali widok małego zamku, czy też magnackiej posiadłości otoczonej murem, wokół której skupiały się niewielkie zabudowania.
To jednak jest zamek :P Ale czekajmy na MG, bo chciałbym wiedzieć w którym miejscu każde z nas się znajduje
 
Glyph jest offline