Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2012, 17:12   #11
Szarik
 
Reputacja: 1 Szarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłość
Ale mi pojechałeś tym kolegą z osiedla. Tak się składa, że w tłumaczeniach, proofreadingu i korekcie siedzę po uszy z racji profilu prowadzonej przeze mnie firmy. Mój powyższy post był poradą osoby z doświadczeniem w tej dziedzinie i przy okazji fana RPG i s-f. Tekst wyglądał, jakby w ogóle nie przeszedł korekty - stąd moja propozycja pomocy.
Powiem tak: przy tej ilości błędów (przeglądając tekst jakieś trzy minuty wyłapałem ich kilkanaście), która jest w demie korektor miałby obcięte PO o 100%, a gdyby to poszło do druku to firma dostarczająca korektę zostałaby obciążona kosztami wycofania gotowego nakładu i musiałaby wypłacić odszkodowanie. Radzę więc zagonić korektorów do roboty bo odwalili fuszerę.
 

Ostatnio edytowane przez Szarik : 28-05-2012 o 17:16.
Szarik jest offline