Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2012, 10:00   #2
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
A jak twoi gracze uważają? Bo mi na przykład nie przeszkadzałoby granie jedynie wtedy, gdy coś się dzieje. Niektórzy nie mają ani ochoty ani czasu grać w jakieś simsy. Z drugiej strony jeżeli jest coś konkretnego do powiedzenia o swojej postaci "Poszedłem na wódkę, skończę pić jak będzie kolejna misja." lub "Poszedłem do zwykłej roboty, trochę grosza się przyda." to można chwilę posimsować. Na wódce czy w robocie zawsze postać może spotkać BNów, którzy normalnie nie byliby poznani. Ratowanie konwoju handlarza zupełnie inaczej później wygląda, gdy woźnicą jest Maciek, z którym się piło wcześniej albo Michał, z którym się rowy kopało. Wtedy wiadomo, że Michał nie angażuje się w żadne walki, bo panicznie boi się goblinów.

Ja to jestem za tym, żeby gra pomiędzy lochami była złożona z deklaracji, może jakiś małych rzutów i tyle. Albo wtedy wydaje się PDki
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem