Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2012, 22:15   #4
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Dobra to teraz ja. Wołodia chodził mi po głowie od długiego czasu, ale nie było okazji go wprowadzić. Ta sesja wydawała się być idealna. Przed rozpoczęciem sesji odrobiłem kilka lekcji. Żeby dodać klimatu postaci nie raz korzystałem z google translatora, który nie tylko tłumaczy ale i pomaga poprawnie wymawiać tłumaczone słowo, które wpisywałem jak się słyszy z rosyjskiego. Mało tego, żeby wiedzieć, jak prawdziwy kozak ma się zachowywać Obejrzałem Ogniem i mieczem. Generalnie Wołodię uważam za jedną z moich najlepszych sesyjnych kreacji.

MG był zawsze dostępny dla graczy, można z nim było współpracować i prosić o różne sprawy. Odpisywał często i regularnie a jego posty były jak najbardziej zadowalające, choć pojawia się tu konsekwentnie ta sama liniowość czyli akcja dochodzenie do czegoś i walka i tak w koło, ale nie przeszkadza mi to, bo nie przepadam za zbytnim kombinowaniem. Fajnie by było wprowadzić do sesji kilku żywych BN (Wołodia nie pogardziłby kobietą, w której mógłby ulokować swoje uczucia )

Ze współgraczami świetnie się dobraliśmy. Skorzy do dialogów i interakcji, dobrze odgrywani więc nie bardzo mam co więcej dodawać. Jestem ciekawy dalszego ciągu sesji.
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem