Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2012, 16:37   #1
Artur89
 
Reputacja: 1 Artur89 nie jest za bardzo znany
Dungeons and Dragons - Sesja RPG - kampania I - cz.1 - YouTube

Ja z wielką chęcią pograłbym w DnD w taki sposób. Powierzyłbym prowadzącemu zadanie rzucania kośćmi i gramy! Zresztą, moglibyśmy skorzystać z gotowego rozwiązania odnośnie rzutów.
Dragonsfoot • View topic - Online Dice Roller a Group Can Use?


Co Wy na to? Zagramy?

Bo jakby co, ja mogę skołować jeszcze jednego ziomka z mikrofonem i dobrze obeznanego z dedekiem, może być jako gracz lub nawet jako prowadzący (tylko że on nie ma obecnie za bardzo dostępu do ksiąg). Także już na dzień dobry mamy dwóch.

Ja bym się pokusił o półorka barbarzyńcę który zmierza do prestiżówki Gardzący Magią (a magią będzie gardził już od początku jako Brb 1 . Możemy pograć tak na luzie jak w tym filmiku, myślę że jeżeli chodzi o graczy którzy się ze sobą nie znają że tak będzie lepiej.


No i tak. Jakby już trzeba było to ja sam w ostateczności mógłbym poprowadzić sesję, mam naprawdę sporo ksiąg. Ale nie grałem jakieś 5 lat i wolałbym jednak być graczem.

Oto lista moich zakurzonych ksiąg:

- Podręcznik Gracza 3.5
- Podręcznik MP 3.5
- Księga potworów 3.0
- Księga potworów tom II
- Podręcznik Przygód Epickich
- Księga Planów
- Księga Plugawego Mroku
- Czarci Foliał
- Bóstwa i Półbogowie
- Smocza Lanca. Opis Świata
- Forgotten Realms. Opis Świata
- Forgotten Realms. Przewodnik Gracza po Faerunie
- Forgotten Realms. Podmrok
- Forgotten Realms. Potwory Faerunu
- Forgotten Realms. Lśniące Południe

+ Poradnik Budowniczego Twierdz, Pieśń i Cisza, Władcy Dziczy i ze 2-3 gotowe przygody. Chociaż jak przeglądałem ze 3 lata temu pewną stronkę, to znalazłem do ściągnięcia w PDF'ach wszystkie dodatki jakie tylko można sobie wymarzyć, więc to nie problem z ich udostępnianiem.

Także kto się dołączy do przygód szalonego barbarzyńcy? Może jakiś bard się znajdzie?
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 21-06-2012 o 19:42. Powód: Post pod postem
Artur89 jest offline