Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2012, 15:25   #7
Artur89
 
Reputacja: 1 Artur89 nie jest za bardzo znany
To zależy jaka kampania. Jeżeli taka bardziej spokojna - to nie, nie potrzeba healera. A jeżeli nasz MP skupi się mimo wszystko na walkach, to cóż... przynajmniej będzie hardcorowo. Mi absolutnie nie przeszkadza to jak zaliczę na wieki wieków glebę, z chęcią posłucham jak gracie dalej. Przynajmniej będzie akcja trzymała w napięciu gdy ma się świadomość, że zaraz może paść następny. ^^

Jak rozumiem, jest nas już co najmniej czterech: Uli, Korwinlk, Imoshi i ja. Teraz najtrudniejsza część, znalezienie MP. I jak kto jeszcze chętny to pisać śmiało - jak przez mikrofony, to może być Was tam tyle ile tylko matka dała. Będzie realistyczne poczucie zgiełku i tłumu. A jest jeszcze przecież możliwość, że ktoś się ostatecznie nie zdecyduje i będzie nas mniej.

Tak z ręką na sercu to mimo pasji jaką przejawiałem do tej gry w liceum, regularnie udawało mi się zebrać tylko jednego gracza, który w dodatku chciał grać sam - więc doświadczenie jako MP mam niewielkie. Gdybyście pragnęli, chęci się znajdą, ale czasem chęci to za mało. Więc przydałby się prowadzący, który przedstawi nam chociażby gotową przygodę, od biedy się nada. Jak dorwę jakiego maga, to zaje*** .

Ponieważ to skromna przygoda, proponuję, aby można było brać rasy które nie mają modyfikatora poziomu (które nie są przypakowane).

Tutaj mój stary chomik. Dungeons & Dragons - rare - Laerun - Chomikuj.pl
Niestety, ściągnięte tylko to, czego mi samemu brakuje, więc jest to dosyć wybiórcze. Podstawowe podręczniki znajdziecie tutaj:
Książki :: Dungeons & Dragons 3.0 i 3.5 + dodatki [PL] [.pdf]
Albo tutaj, gdzie jest niemal komplecik tego co dostępne:
Dungeons and Dragons Books (download torrent) - TPB

Oczywiście do zabawy w zupełności wystarcza podręcznik gracza. A jak ktoś będzie zainteresowany tym co mam w swoim chomiku, ale brakuje mu już transferu, z chęcią prześlę mu to na pocztę, podajcie tylko gdzie mam słać na privie.
 

Ostatnio edytowane przez Artur89 : 21-06-2012 o 18:34.
Artur89 jest offline