Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2012, 22:26   #6
Bloodsoul
 
Bloodsoul's Avatar
 
Reputacja: 1 Bloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodze
Też się zgłaszam. Świetny klimat plus niewyobrażalne możliwości świata. Taka podróż w nieznane nie tylko postaci ale także gracza, który kompletnie nie wie z czym się je twoja autorka Fenrizie. Chociaż nie mam pomysłu na postać to jestem bardzo zainteresowany Na dniach ją wyśle. Mogę mieć trudności z wymyśleniem, ponieważ możliwości jest nieskończoność i nie ma ścisłych barier. Ale to też ma swoje zalety.

Mam tylko jedno pytanie: czy jest coś w tym świecie brudnego? Wszystko przedstawiłes w superlatywach. Nie mam na myśli brudnych potworów z bagien, których tuziny zabija wędrowny czarodziej. Ale czy jest choć trochę dark? Czy rodzina, którą opisze może być nadomiar troskliwa z manekinowym wychowaniem dziecka (mojej postaci)? Albo na odwrót, czy może być to dziecko z sierocińca, adoptowane a następnie gwałcone lub bite przez samotnego ojca, który żałuje każdego dnia po adopcji?
 
Bloodsoul jest offline