Wątek: Eragon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2006, 22:40   #6
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
" Zapoznawać się z towarzyszami... Też mi coś! Nie da sie w ciągu niecałej doby poznać człowieka... Jaki kto jest okaże się w podróży... Czas wyjawi wszystko..." pomyślała pólelfka rozglądając się po koryrtarzu. "A gdzie jest mój pokój? Może ten... Nie. Może ten... Nie..." wreszcie znalazła. Rozejżała się po wnętrzu, zajżała pod łóżko, do skromnej szafy i z czystym sumieniem usiadła na podłodze.
-Rano podróż... Trzeba by było się jakoś przygotować, odpocząć... Ale skoro nic więcej nie wiadomo... Spokój, równowaga, dobry sen... - powiedziała po czym wzięła głęboki oddech i wstała. Podeszła do okna. Niebo ciemniało, słońce powoli staczało się poza horyzont... Nowe przygody, nowe wyzwania, to wszystko sprawiało, że z natury spokojna Tari była teraz nienaturalnie rozbudzona, ciekawa i zniecierpliwiona. Co przyniesie nowy dzień? Z kim się zaprzyjaźni, jeżeli ktoś wyda jej się na tyle odpowiedni na jej kompana? I najważniejsze... Czy wróci z tej wyprawy żywa... Tyle myśli sprawiło, że stała się senna, zmęczona... Pierwsza gwiazdka pojawiła się na jeszcze jasnym niebie.
-Dobranoc znany mi świecie... A jutro witaj nowy...
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline