Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2005, 03:29   #8
Nassair
 
Nassair's Avatar
 
Reputacja: 1 Nassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwu
Panowie ja miałem taką sytuacje.

Sesja Warhammera, jest wzgórze, pod nim tunele, stemple itd. Wszystko stare przegniłe grozi zawaleniem. W tych tunelach mieszkają poczwary które nękają mieszkańców okolicznej wioski. Grupa bohaterów postanawia im pomóc. Większość z nich to krasnoludy. A krasnale jak to krasnale nabrały beczek z prochem ile się dało naznosiły do kopalni i już miały wychodzić i podpalać lont, kiedy wejście się zawaliło (tak przewidywał scenariusz, jedynie człowiek czarodziej został na zewnątrz). Biedni bohaterowie (właściwie to pomagali z czystego serca i dla rozrywki) siedzą w środku z masą prochu i potworami na karku. Po kilku potyczkach (odparli przeciwników ale wiadome było ze nie wyjdą z tego cało a potwory mogą się przekopać na powierzchnie postanawiają wysadzić proch, szlachetny czyn). Jak pomyśleli tak zrobili, wywaliło całe wzgórze. Ludzie uratowani, potwory są martwe, scenariusz zakończony sukcesem. I nagle jeden z graczy kreśli coś na karcie i mówi: - Wydałem mój ostatni PP. No to teraz coś wymyśl.

Co myślicie o tej sytuacji ?? Czy pozwolilibyście swojemu graczowi wydać tego PP, czy nie ?? I jak byście to wytłumaczyli czarodziejowi który wiedział ze jest tylko 1 wejście a krasnal wchodził do podziemi ??

Pozdrowienia.

Nassair.


Rzeczywiście Fistus wymyślone na poczekaniu, powiedział bym nawet wyssane z palca . Mimo całego zakręcenia twój pomysł jest całkowicie do przyjęcia. Jśli gracz chce zginąć śmiercią bohatera, to ja nie odbieram mu tej przyjemniści. Tak się rodzą przecież legendy, przynajmniej w jednej małej wiosce .
 
__________________
And then... something happened. I let go.
Lost in oblivion -- dark and silent, and complete.
I found freedom.
Losing all hope was freedom.
Nassair jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem