Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2012, 14:08   #9
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Lightbulb

Cytat:
Napisał zabawowy sigmund Zobacz post
Nie wiem czemu tak mówisz. Na T się wychowałem : )
Jestem dość emocjonalną osobą, wiele biorę sobie do siebie, mam natomiast wielki szacunek do ludzi, czasu i rzeczy. Po tym jak publicznie zostałam wyśmiana na trpg, powyzywana od najgorszych za to że jak normalny człowiek potrzebowałam pomocy w dość ważnych dla mnie sprawach, nie sądzę bym kiedykolwiek wróciła na stare śmieci. Jeśli obecnie przesiaduje tam niewiele osób to chyba miałam rację opuszczając te toksyczne sfery. Klimat wydawał się piękny dzięki kółku wzajemnej adoracji które panoszyło się na trpg od wielu lat. Wszelkie odstawanie od ich norm równało się z ukamienowaniem.

Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
Nie do przyjęcia jest format w jakim opisana jest KP - przesuwanie ekranu w bok jest upierdliwe :/
Hm, postaram się to zmienić, faktycznie jest tam sporo tekstu a trzymanie w kodzie tak wiele wierszy może zirytować.
 
__________________
Kawairashii jest offline