Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2012, 22:24   #22
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
Młody Johanson siedział ciągle cicho i starał się przystosować do decyzji starszych, w końcu ktoś rządzić musi a ja na pewno nie chciałbym być szefem - rzekł w myślach. Jak wszyscy zaczynali szykować się do działań spojrzał na Kesę, która nie miała zamiaru ruszać się z miejsca
- Kesa, ja nie zostawię cię tutaj samej. Będę tutaj siedzieć z tobą i wszystko obserwować gotowy do działania. Jeśli tylko zrobi się tutaj niebezpiecznie to uciekaj w stronę rzeki a ja będę cię ubezpieczać. Obiecuję Ci, że nikomu nic się nie stanie, a już na pewno nie nam.
Po tych słowach chwycił swój łuk i uśmiechnął się do Kesy. Jak wszyscy spojrzeli na niego i zobaczyli, że jest gotowy Karl zbliżył przysunął się do Kesy wymierzył łukiem w stronę obserwatora i rzekł do reszty:
- Idźcie przodem ja będę ubezpieczać was z daleka. Bracie, jak zrobi się niebezpiecznie to bij by zabić, jak dzikiego wilka.
 
SyskaXIII jest offline