Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2012, 14:42   #1
Fenriz
 
Fenriz's Avatar
 
Reputacja: 1 Fenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodzeFenriz jest na bardzo dobrej drodze
Al-Qadim - Znacie? Lubicie? Zagracie?

Skoro istnieje taki dział, to skorzystam z niego i podpytam, przede założeniem ewentualnej rekrutacji.
Al-Qadim, czyli jeden z zapomnianych i porzuconych settingów do DnD.
Niby oficjalnie Zakhara, należy do Faerunu i można do niej dotrzeć, to ja wolę ją rozpatrywać, jako zupełnie niezależny świat.
Ma on zupełnie inną filozofię funkcjonowania ras, klas społecznych, zupełnie inny system magii i wiele innych kulturowych smaczków.
A czym jest Zakhara?
To świat głównie pustynny, wzorowany na arabskim imperium, jego kulturze i tradycji. Wszystko doprawione mistycznym sosem znanym z opowieści tysiąca i jednej nocy. Mamy, więc na porządku dziennym dżiny, latające dywany, złych do szpiku kości magów, ghoule, jasnowidzów ze szklanymi kulami i całe bogactwo arabskiego świata metafizycznego.
Na razie nie będę się rozpisywał o tym, jak wygląda świat w Al-Qadimie, bo nie wiem, jaka jest wasza wiedza na ten temat, chęć poznania go i oczywiście zagrania w nim.

Pytanie sondażowe, jest więc następujące:
Czy znacie świat Al-Qadima i czy chcielibyście zagrać w nim forumową sesję?
- Tak znam, ale nie zagram.
- Tak znam i z przyjemnością zagram.
- Nie znam, ale chętnie poznam i zagram.
- Nie znam i nie mam ochoty go poznać, ani grać.

Mile widziane komentarze, dyskusje i pytania.
 
Fenriz jest offline