Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2012, 15:21   #24
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 125 Wnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znany
- No, to ruszajcie, wiecie, dzień się kończy, a tamten gość jeszcze raczy zwiać czy coś... - Niby to od niechcenia Taelryn ponaglił przyjaciół do wyruszenia naprzeciw tajemniczemu obserwatorowi. Nie żeby chciał, by stała im się jakaś krzywda czy coś. Po prostu był ciekaw co znajduje się w tych budynkach, a gdyby Orik zobaczył, iż ktoś postanawia nie stosować się do "planu" pewnie zrobiłby jakąś awanturę i Taelryn zostałby w końcu przegadany.
A tymczasem obserwator i osobnik będący w domu by sobie uciekli...

Swym pomysłem postanowił się podzielić z przyszłym bardem. Aaron pewnie wziąłby stronę Orika, a Christopers powinien go zrozumieć. W końcu znali się tyle lat!
- Marlowe - rzekł cicho do najlepszego przyjaciela - idziemy zbadać ten budynek? Przecież jak ten ktoś w środku co daje znaki zauważy, że tamci idą po tego co nas obserwuje to zaraz stąd umknie. Nie możemy na to pozwolić! - Od razu zaczął od przekonywania, nawet nie czekając na odpowiedź. Wiedział, że Christopers będzie sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Ale pewnie, jak zwykle, ćwierćelfowi uda się go przekonać. - Ja wejdę cicho do domostwa, a ty w tym czasie obejdziesz je i sprawdzisz czy jest jakieś drugie wejście. Tam się zaczaisz... A jak wejścia nie będzie to poobserwujesz okna, czy ktoś nie próbuje którymś wyleźć.
 
Wnerwik jest offline