Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2012, 23:03   #8
Imoshi
 
Reputacja: 1 Imoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnieImoshi jest jak niezastąpione światło przewodnie
@Anonim
Nie wiem, może fakt, że moje poprzednie sesje nieco nie wypaliły ma z tym coś wspólnego. Może nie odpowiada im konwencja horroru. Albo po prostu nikt mnie nie chce jako MG. :<

@Arvelus
Cóż... musiałbym dostać KP, żeby wiedzieć czy dałoby się wciągnąć jakichś NPC. Jeśli byś ich w miarę dobrze odgrywał, to pomyślałbym nad tym (Od razu mówię, że za akcję typu 'tchórzliwa kobieta rzuca się na bandę zombie, żeby ich przytrzymać, żeby reszta mogła zwiać' raczej odbiorę możliwość kontrolowania ich )

@Ulli
Powiem, że obserwowałem ostatnio "Najchętniej zagrałbym w", i całkiem niemało osób chciało zagrać w realiach zombie. Szkoda, że tak mały odzew. :<
 
Imoshi jest offline