Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2012, 17:27   #4
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 123 Wnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znanyWnerwik wkrótce będzie znany
Cytat:
Czyli jak rozumiem mam raczej unikać łączenia graczy w grupy i dogadywać sceny z dużą ilością interakcji między postaciami poza sesją.
Nie, czemu?
Drużyna to drużyna, ale każdy sam steruje swoją postacią Nie rozumiem czemu ktoś miałby kierować nie swoją postacią. W jakim niby celu?

Cytat:
Niby gracze mogliby się porozumieć, ale będzie kolejka, i wiadomo, nie każdy zawsze jest obecny i wtedy ktoś musiałby czekać dłużej ze swoim postem.
Nie rozumiem pomysłu z kolejką. Że niby gra Staś (MG), Jaś i Ryś i muszą pisać w takiej kolejności? Nie może napisać Staś, Ryś, a potem Jaś?

To pomysł nieco nietrafiony. Lepiej dać graczom wyznaczony czas na posty (np. tydzień) i każdy odpisuje od razu po twoim poście, kiedy będzie mógł. Jeżeli gracze chcą zrobić coś razem to mogą się dogadać w komentarzach albo na PW
 
Wnerwik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem