Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2012, 23:42   #7
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Zagrajcie sobie z niejakim Akwusem. Zweryfikuje wasze przekonania :P

Odnoszę wrażenie, że traktujcie waszych BG jak penisa, reagując panicznie, jak ktoś sięga wam do rozporka. :P Wiadomo, że nikt nie lubi jak się jego postać wpuszcza w G bez jego wiedzy, albo robi coś zupełnie nie zgodnego z jego charakterem/koncepcją, ale grałem tony świetnych sesji, w których brałem jakiegoś/jakiś BG i urządzałem z nim/nimi jakąś cut scenkę, dialog czy coś w ten deseń. Miało to znaczenie czysto fabularne/budujące klimat i było bez konsekwencji dla danej postaci. Podobnie postępowali inni. Nikt się temu nie dziwił, co więcej sam byłem ciekawy, czy moja kreacja danej postaci jest na tyle dobra, że przełoży się na wyobraźnie o niej w wykonaniu innych graczy.

Oczywiście wymaga to odpowiedniego wyczucia i graczy, ale efekt, pod względem nazwijmy to klimatyczno-literackim wychodzi bardzo dobry. Wystarczy mieć szacunek dla innego gracza/BG z jednej strony i zaufanie z drugiej.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem