Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2012, 16:39   #2
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Nie chciałbym być sceptykiem, ale widzę kilka problemów:

- jeżeli sesja rozpadła się po odejściu graczy to nie ma żadnej pewności, ze w kolejnym podejściu nie stanie się to samo. Mimo wszystko Wiedźmin nie jest tak popularnym systemem jak mogłoby się wydawać i znalezienie dobrych graczy może stanowić problem. Może lepiej byłoby spróbować najpierw zbadać rynek i ewentualnie zebrać chętnych, a potem albo poprowadzić jeszcze raz samemu, albo poszukać innego MG.
- wydaje mi się, że raczej powinieneś poszukać co-MG, czy innego podpowiadacza/opiekuna niż komuś przekazywać przygodę. Po prostu - źle się prowadzi z czyjegoś pomysłu jeżeli nie jest on bardzo dobrze opracowany.
- zastanowiłbym się również nad samym scenariuszem - przez forum gra się wolno - skomplikowane i długie scenariusze po prostu mogą nie wypalić - nie każdy ma kilka lat na granie w długą sesję.


Aby nie było, ze tylko standardowo marudzę... Jak napisałem - ciężko napisać gotową przygodę - taką, którą można komuś do prowadzenia dać. Mogę zapoznać się z tym co masz i spróbować wyłapać błędy - jeżeli są oraz ewentualnie zwrócić uwagę na szczegóły czy potencjalne problemy, których często się nie widzi...
 
Aschaar jest offline