Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2012, 19:46   #4
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Kovix Zobacz post
Tylko, że właśnie nie chciałbym ukazywać wszystkich szczegółów komuś, kto nie chce przygody poprowadzić - żeby jak najmniej osób znało rys fabularny.
To szczerze wątpię, aby znalazł się ktoś na taką jazdę. Kota w worku to można wziąć będąc graczem nie - MG.
Ja najpierw czytam scenariusz, w jakiś tam sposób oceniam i dopiero potem decyduję się czy prowadzę (czy jestem w stanie prowadzić) przygodę czy nie.


Cytat:
Napisał Kovix Zobacz post
EDIT: Nie dodałem, co ważne, że to storytelling, więc znajomość systemu odpada!
E? Gracze może nie muszą go znać, ale MG - musi. MG musi umieć obrócić się w świecie i musi wiedzieć co w świecie jest a czego nie ma; jak nazywają się miejsca, etc, etc. Storytelling nie załatwi tutaj sprawy.


A tak przy okazji - jak chcesz ocenić tych potencjalnych MG? Tak z ciekawości pytam.
 
Aschaar jest offline