Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2012, 19:12   #1
Elas
 
Elas's Avatar
 
Reputacja: 1 Elas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znany
Kurz i krew czyli stabilizujemy Afganistan

Więc, chciałbym spróbować poprowadzić sesje w klimacie Afganistanu. Samotny obóz w niezbyt miłej części Afganu, oddzielony wysokimi pasmami górskimi od reszty rejonu. A w nim postacie graczy, zwykli żołnierze, którzy przyjechali tutaj w różnych celach. Zarobić na nowy samochód, poczuć dreszcz adrenaliny a może spełnić się, służąc ojczyźnie?
Zwykłe życie na posterunku, próba odstresowania się, granie w karty czy na xboxie, pisanie listów do rodziny. Zwykłe, spokojne życie, niczym w domu, tylko, że zamiast cywilnych ubrań jest się w mundurze. A potem alarm przypomina, że to nie jest dom tylko Afganistan, wrogi wobec obcych żołnierzy. Trzeba chwycić za broń i znowu strzelać. O ile znajdzie się przeciwnika na terenie, który on doskonale zna.
Czyli w skrócie - sesja o byciu żołnierzem na misji stabilizacyjnej w Afganistanie.
Planuje więcej patrolowania, rozmawiania czy zwykłego życia niż strzelania i akcji, więc nie liczyłbym na podawanie amunicji wiadrami i wystrzeliwanie Afgańców (a potem Chińczyków jak Ci pierwsi się skończą).

Nie wiem jak wysoki poziom uda mi się utrzymać. Przedtem trochę prowadziłem na innych forach, tutaj, mimo, że zarejestrowałem się niedawno - jestem świeży. Przyznaje się także, że wcześniej w tych klimatach nie pisałem (chociaż same z siebie są mi dosyć bliskie).
Pytanie brzmi, czy znajdą się chętni gracze. Zakładanie rekrutki w ślepo mi się nie widzi, tym bardziej, że można by tu omówić szczegóły. Jakby nie patrzeć, wyznaję zasadę, że to MG jest dla graczy.
Zapraszam do ankiety jak i komentowania.
 
Elas jest offline