Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2012, 09:25   #5
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Jako że Malahaj mnie popędził to też się wypowiem. Krótko i zwięźle. Może najpierw zażalenia i uwagi a potem przyjdą te fajniejsze sprawy :P

Sesja: AJT jak prowadzi każdy wie. Osobiście wolę te sesje, które dzieją się w mieście, wsiach i trzeba myśleć. Bitka to nie dla mnie i tu druga uwaga; Panowie !!!!żeby żak miał mówić co robić, jak robić bo czasem czułem się jak Sun Tzu.
Kerm liczyłem i nadal liczę że nasz zorganizujesz bardziej i że nie będziesz trzymał się w cieniu licząc na przeżycie.
Jesteśmy totalnie nie zorganizowani, a przecież na Koronach współpraca wychodzi o niebo lepiej.
Co do sił wroga: mnie to przeraziło, na szczęście daliśmy radę. Czy GM pomagał czy też nie, to cóż mogę powiedzieć; szczęście sprzyja odważnym
Mechanika: nienawidzę jej więc dziękuje po raz kolejny że GM bierze to na siebie.
Plusy: MG który zawsze ma czas, nawet jak nie ma to znajdzie go.
Pomysł sesji: dość ciekawy, szczególnie motyw z kowadłem no i Khazadka
Nowi: Malahaj, gdyby Zebedeusz lubił ludzi to by się z Tobą napił
Nefarius: Khazad za krótko grał żeby oceniać ale jak znam Ciebie to będzie fajnie

Nota końcowa: 4+
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem