Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2012, 23:25   #3
Elas
 
Elas's Avatar
 
Reputacja: 1 Elas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znany
Jak wspomniałem - doświadczenia nie mam żadnego. Dlatego ta sesja jest w pewien sposób kupowaniem kota w worku, bo na LastInn tak naprawdę nie pokazałem się. Nie dziwią mnie więc też takie a nie inne wyniki ankiety.
Może nie do końca dobrze to ująłem. Chce przede wszystkim ukazać klimat tej służby: długie, żmudne i często bezowocne patrole, seria z AK która alarmuje cały obóz, wybuchające IEDiki ale także przerwy między zadaniami, kiedy można odpocząć i się odprężyć. Powiedziałbym, że nie będzie to ani sesja nastawiona głównie na psychologie (prawdopodobnie nie udałoby mi się takiej dobrze poprowadzić), ale z drugiej strony to nie będzie opowieść o dzielnych żołnierzach strzelających do złych talibów.
Co do dojrzałości. Cóż, z pewnością będę opisywał wymiany ognia, rany czy opatrywanie na tyle, na ile potrafie czy na ile pozwala mi moja wiedza. Z drugiej strony, będzie to też zależało od graczy, czy będą chcieli zabezpieczać teren metodą "pomóżmy im a oni nam się odwdzięczą" czy metodą "martwi nie udzielą schronienia talibom".
 
Elas jest offline